Od 4. ledna 2021 je náš hotel OPĚT otevřen pro obchodní cestující! Pro více informací kontaktujte naši recepci.

Restaurace hotelu Hukvaldy

Hotelová restaurace je přímou součástí hotelové budovy a její prostory nabízí až 50 míst k sezení. Restaurace nabízí velice klidnou a pohodovou atmosféru, kterou dotváří příjemný a ochotný personál.

V nabídce naleznete velmi chutné pokrmy především z české kuchyně, ale na chuť si příjdou také vegetariáni. Několikrát do roka vás také můžeme pohostit u vybraného sezónního menu. V letním období se můžete také těšit na posezení na naši slunečné terase.

Pro rezervace stolu volejte +420 725 174 008 (hotelová recepce) nebo napište na e-mail: recepce@hotelhukvaldy.cz

Vinárna Bystrouška

Sklepní vinárna Bystouška navazuje na tradici z roku 1973, kdy byla vinárna Bystrouška založena. Vinárna je situována v prostorách hotelu a při rekonstrukci byly zachovány prostory původní vinárny. Kapacita vinného sklepa je 40 míst.

Prostory vinárny jsou vhodné pro různé oslavy, firemní večírky či posezení jen tak v klidné atmosféře nad sklenkou kvalitního vína. Vinárna je využívaná pouze za účelem soukromých akcí.

Hukvaldské korýtko

Pořádáte rodinnou oslavu, posezení s přáteli nebo firemní večírek? Máme pro vás řešení! Připravíme vám lahodné koryto plné dobrot od vyhlášeného řezníka "Bobra" z Raškovic.

Koryto si můžete sestavit dle vlastních chutí a přání. Cena na osobu je od 250 Kč a záloha činí 1 000 Kč.

Více informací naleznete v naší brožůře zde.

Hotel Hukvaldy ve Hukvaldech hodnocení